10 Kolay ev dekorasyonu ile Eviniz bir tasarım güncellemesi alacaksa ancak bütçeniz kısıtlıysa ve daha da az zamanınız varsa doğru yerdesiniz. Başlamanıza yardımcı olacak 50 ev dekor fikri düşündük. Vurgulu bir duvar, renkli bir ampul veya yeni bir kırlent gibi basit bir şeyle (veya yeniden dekore ettiğinizde değilse kırk yedi başka ev dekor fikri), tüm alanınız taze, modaya uygun ama zamansız hissedebilir ve rafine. Sonuçlar çok daha uzun sürmüş gibi görünse de, bu dekorasyon fikirlerinin her birini bir günde halledebilirsiniz.

Rahat Ev Dekorasyonu

Rahat Ev Dekorasyonu Fikirleri

Rahat ev dekorasyonu ile rahatlığı konsept olarak belirleyebilirsiniz. Belirlenmiş okuma köşesiniz yok mu? Sorun değil. Evinizde bir okuma köşesine dönüştürülecek artık gayrimenkul yoksa, resmi oturma odanızı rahat bir salon alanı olarak çift göreve hizmet edecek şekilde tasarlayın.

Siyah Ev Dekorasyonu

Siyah Ev Dekorasyonu Fikirleri

Yumuşak siyah boya rengi bu yatak odasında daha hafif renk tonu ile elde etmek mümkün asla şekillerde özel ve mahrem hissettiriyor. Eklektik mobilyalar da karanlığa hoş bir şekilde uyum sağlayarak daha yaşanmış ve ev gibi bir hava katıyor.

Minimalist Ev Dekorasyonları

Minimalist Dekorasyon Fikirleri

Minimalist ev dekorasyonları hakkında bir kaç şey mi görmek istiyorsun? Boş bir şömineyi nasıl şekillendireceğinizi yeniden düşünün. Bu doku açısından zengin ortamda, iç mimar Leanne Ford, çanak çömlek ve sanat eserlerini sergilemek için boş bir şömineyi küçük bir galeriye dönüştürdü.

Kitaplığı Yeniden Şekillendirin

Kitaplığı Yeniden Şekillendirin

Fiona Lynch tarafından tasarlanan bu ev kütüphanesi, mürekkep lekeli ahşaptan modern yan koltuğa ve temiz çizgili merdivene kadar, geleneksel tasarımın muhteşem çağdaş bir yorumudur. İçini kitaplarla doldurabilir veya bir kitap duvarının monotonluğunu kırmak için dekor aksanları ve vazolar ve heykeller gibi aksesuarlar ekleyebilirsiniz. Veya kitaplarınızı renkle koordine edin. Sadece daha uyumlu hissettirmekle kalmayacak, aynı zamanda koleksiyonunuzda çok sayıda parlak renk varsa, bunlar daha da öne çıkacaktır.

Kahvaltı Köşesi Dekorasyonları

Kahvaltı Köşesi Dekorasyonları

10 Kolay Ev Dekorasyonu içeriğimizde şimdi Kahvaltı köşesi dekorasyonları ile birlikte güzel kahvaltılarınızı daha da güzelleştirebilirsiniz. Manzara eşliğinde kahvaltı? Bu kırsal kesim şıklığı ve sadece bir dokunuş rustik ama yine de cilalı. Ayrıca, doğru havayı elde etmek için gerçek bir yerleşik köşeye ihtiyacınız olmadığını da kanıtlıyor.

Eve Giriş Dekorasyonları

Eve Giriş Dekorasyonları

Büyük bir fuayeniz yoksa veya varsa ama biraz sevgiye ihtiyacı varsa, küçük bir konsol masası tanıtın. Resmi ama modern bir estetik için geleneksel bir masayı tercih edin ve ardından modern soyut sanatı onun üzerine asın. Ardından galeri duvarında rahat bir görünüm için bazı portreleri duvara dayayın.

Dekorasyon fikirleri için internet sitemizi takip edebilir modaya uygun, minimalist ya da fütüristtik dekorasyon fikirleri hepsi Kadınca 7/24’de!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir